Thursday, October 4, 2012

Apa Sudah Jadi waHai mimi?

Bismillahirrahmanirrahim..







Dulu :
"kome main ape ni..."
"Nape aku tak minat eyh..."


Sekarang :
Pantang freee, laju jek tekan game, errrrr =.-


Apa sudah jadi mimi?
errrr~ mimi pong tak de jawapan. Kesan dari stress ke? :p



8 comments:

Panggil Aku Han said...

wahhh...mimito pn main game...comel2..:D

Rapunzeel Cikilolo said...

lame aku dah tinggalkan bende-bende ni...

Syarafi[skyforce331] said...

fi da lama gila tinggalkan benda ni...sbb internet mcm ciputt:D

Harith Iskandar said...

ehe game aper tu :)

maszull said...

assalamualaikum mimi...hilangkan stress kot tu yg main games...:)

Lea Isnawi said...

lea x suka sgt main game, biasanya time bosan2 je..
hehe

mimi main game apa tu...

Cik Jannah said...

hai awakkk. lamanyaa tak jengukk :) hehehe..

lama dah takmain benda alah tu.

Iffah Afeefah said...

ape itu games?

xtau haha